vestido de moda de primavera

vestido de moda de primavera 2.3 y versiones superiores

Witam dziewczynki.

Witam dziewczynki.

Witam dziewczynki. Czy jesteś gotowy na najnowszej wiosennej mody kolekcji? Wiosna Fashion Dress Up Gry aplikacja jest najnowsza gra dla Państwa do zapoznania się z fantastycznym świecie mody. Każda dziewczyna marzy, aby być wzorem, chodzić w modzie uciekiniera, nosić najpiękniejsze sukienki, na zakupy w stolicy mody, przeczytaj najlepszych magazynów mody. Marzysz o księżniczce, ogrodów królewskich i chwały? Tak, ty. W związku z tym, zrobiliśmy to najbardziej popularny strój do gry o wiosennej modzie. Pobierz Wiosna Dress Up Games app darmo i zacznij grać w najlepsze markowe mody gry. Śledź najnowsze trendy mody i tworzyć własne ubrania mody na przyszły sezon wiosenny.

Dołącz do naszych modeli w salonie kosmetycznym i upewnij się, że jej wygląd niesamowite. Pomoc Nasze gwiazdy, aby ubierać się do szkoły ładny wiosenny imprezę, na spacer, na zakupy. Wybierz modelu lubisz najbardziej, i zacząć ubierać ją. Teraz jesteś znany projektant mody, więc dbać o swoją gwiazdę i zrobić jej ładny wygląd. Spójrz do szafy i mody trochę urody ubrania, buty, torebki, itp także wybrać fryzurę dla dziewczyny top, włożyła okulary, kwiaty we włosach, itd. Ona potrzebuje, a niektóre biżuterii, jak naszyjnik, bransoletki, kolczyki. Ubierz dziewczynę jak księżniczkę. Niech się ikoną mody i gwiazd. Zagraj w najlepsze Ubierz gry za darmo i mieć dużo zabawy. To jest najfajniejsze Ubierz i makeover gry dla dziewczyn, nastolatków i chłopców, ponieważ mogą dowiedzieć się o projektowanie mody, co jest teraz modne, nowe stylowe ubrania, wiosennych trendów mody, itp trzeba wiedzieć, jak ubrać się na miłych wiosennych dni. Ponadto można wybrać kolorowe tła na każdą okazję. Bądź swoją własną historię wiosny mody, aby Państwa najlepszą gwiazdę mody w wirtualnym salonie mody na Androida. Odjazdowe pudła z dużą ilością niesamowite wiosenne sukienki, koszule, spódnice, spodnie, spodnie, buty, itd wybrać najlepsze mody i stylu ubierania się akceptują wyzwanie. Daj najlepiej, aby wygrać konkurs ubrać się w tych wirtualnych Ubierz gry. Dokonaj piękności dla idol fantastyczną królową mody wiosna pokaz mody. Twoja dziewczyna mody może być w domu, w jakimś pokoju na najwyższym mody, to ona może chodzić mody pas startowy na wiosnę tygodnia mody. Wybierz jakiś kwiat tle z zewnątrz wiosennej atmosferze. Śledź trendy w modzie dla sławy. Modele mogą być ubrany do pracy, na spacery, na bieżąco miłości, dla partii, podróży, na wakacjach czy w nocy tańca. Pomóż księżniczka stać słynna gwiazda mody i ikoną mody.

Ciesz się najpiękniejszy czas w roku, z niezwykłą śpiewu ptaków, kiedy wszystko kwitnie, a słońce jest przyjemne. Ubierz się wszystkie dziewczyny, grać z najlepszymi przyjaciółmi i zrobić własny Fashion Week w Nowym Jorku, w Londynie czy Paryżu. Żyj swoim marzeniem z tego gorącego źródła ubierać gry. Wyobraź sobie, i improwizować swoje studio mody z najlepszych gwiazd mody, którzy ubierają się i tworzą w swoich słynnych salonów mody. Wyobraź sobie, jak masz najlepszy butik. Dodać pokaz mody i prawdziwą wiosnę / lato mody pas startowy. Znajdź najlepsze ubrania moda na chłodne dni wiosny w ten sposób płyty rezonansowej z jednej klawiatury kliknięcia.

Funkcje kategorie:

- 3 piękne modele

- Sukienki

- Bluzki

- Spodnie

- obuwie i trampki

- styl włosów, Kapelusze

- Okulary przeciwsłoneczne, kwiaty do włosów

- Biżuteria: naszyjnik, bransoletka i kolczyki

- Torby

- Tła

Możesz:

• Zapisz swój model, wziąć jej zdjęcie, użyj go jako tapetę

vestido de moda de primavera

Download

vestido de moda de primavera 2.3 y versiones superiores